ממ''ד תורני לבנות הר נוף

ממ''ד תורני לבנות הר נוף

פרשת ויצא

שלום רב לכולכם, הורים יקרים ותלמידות חביבות! תורת חיים חמדתנו... סיום פרשה בכיתה ח'- כיתות ח' חגגו יחד ביום שישי שעבר את סיום לימוד פרשת שמות. הן ערכו סעודה משותפת (גם לכבוד ר"ח), ופתרו יחד חידות מאתגרות על הפרשה. סיום פרשה בכיתה ב'- כיתות ב' חגגו היום את סיום לימוד פרשת חיי שרה. הבנות דנו מהם המידות הנלמדות ממעשיה של רבקה, כל תלמידה בחרה מידה אותה רוצה לאמץ ולאחר מכן הכינה צמיד ובו שילבה את המידה שבחרה.

מידענוף

מועדי ימים פתוחים לרישום לשנה"ל תש"פ

ימים פתוחים לקראת רישום לשנה"ל תש"פ יתקיימו בימי שישי בתאריכים ו' טבת ובכ"ז טבת בין השעות 8:30-10:30. נשמח בבואכם!

לו"ז חודש טבת

הודעות

תקנון מכשירי מדיה וסלולר

הורים נכבדים, שלום רב! הנדון: מכשירי המדיה והסלולר אנו חיים בדור בו הטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק. התפתחות זו פותחת אפיקים ואופקים חדשים בעלי עוצמה רבה ביותר עם שימושים רבים אשר ללא חלק משירותים ושימושים אלו, כמעט ולא ניתן להתנהל בחיינו ביומיום.

ספרי קריאה באנגלית

קישורים לספרי קריאה און ליין

סרטונים באנגלית לכיתה ז'

לחיזוק מיומנויות דו שיח והבנת הנשמע

סרטונים באנגלית לכיתה ד'

להעשרת אוצר המילים

שקט! מצלמים

עבודות באומנות לקראת חנוכה

בנות כיתה א' הכינו מתקן לגפרורים,

התכנסות לתפילת רבים עקב המצב הבטחוני

ביום חמישי התקיימה תפילת רבים בעקבות המצב הבטחוני בכל בתי הספר של החמ"ד. גם אנחנו הצטרפנו והתכנסנו לתפילה ואמירת פרקי תהילים. הרגשנו שהבנות שותפות למציאות הקיימת ומתפללות מעומק הלב.

ז' בחשוון - תפילת הגשם

ביום שלישי, ז' חשוון, התכנסנו במגרש ביה"ס התפללנו וביקשנו גשמי ברכה. את התפילה הוביל הרב כץ, רב ביה"ס. הרגשנו את הכוח שבאחדותינו גדולות עם קטנות, כולנו נשאנו עיניים, בבקשה לשפע של הקב"ה.

פינת פרשת שבוע

בשעה טובה ומוצלחת אנו חונכים בקומת הכניסה את פינת פרשת השבוע. בפינה זו יופיעו מידי שבוע שם הפרשה וההפטרה, זמני כניסת השבת ויציאתה וכן חידות על תוכן הפרשה. תודה רבה לבנות כיתה ז' שסייעו בעיצוב הפינה.

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA