יום ג', ו’ בתמוז תשע”ח.
 
מזל טוב לאביגיל הולצמן ולכיתה ו'1 על הזכיה בחידון חמיצר על מערכת הלב
שלום רב לכולכם, הורים יקרים ותלמידות חביבות! השבוע שעבר עלינו... חידות פ"ש- במשך החודשים האחרונים במקביל ללמוד חומש בראשית בשיעורי פ"ש, נתנה בכל שבוע חידה המתאימה לכיתות א'-ד' וחידה לכיתות ה'-ח'. החידות עסקו בנושא "חסד בפרשה", הקשור לנושא השנתי של בית ספרנו- 'עושות טוב'. הכיתות צברו ניקוד כיתתי, עד לסיום החומש בשבוע שעבר.
קרא עוד...
שלום רב לכולכם, הורים יקרים ותלמידות חביבות! השבוע שעבר עלינו... את השבוע פתחו כיתות ח' בפעילות לכבוד ח' בחודש. כל בת בבית הספר כתבה על פתק משאלה למעשה טוב שייעשה בבית הספר, אשר יקרב את בנין המקדש וביאת המשיח, והכניסה אותו לבלון וניפחה. בזמן משותף כולן הפריחו את הבלונים, תפסו בלון והיו צריכות להגשים ביום זה את המשאלה שנכתבה בפתק שקבלו. יישר כוח לבנות כיתה ח' על הרעיונות הנפלאים שמוסיפים הרבה טוב לבית הספר.
קרא עוד...
שלום רב לכולכם, הורים יקרים ותלמידות חביבות! השבוע שעבר עלינו... חזרנו מחופשת חנוכה עם הפנים קדימה אל תקופה נוספת של למידה ואתגר, בתפילה שתעבור על כולנו בטוב ובשמחה. ביום שלישי שמחנו לחזור למראה חדש של רחבת הכניסה של בית הספר, הרבה מחשבה, תכנון ורצון להביע את הערכים של ביה"ס קדמו לתוצאה היפה. תודה לכל מי שעזר לנו בדרך זו.
קרא עוד...
מידענוף חנוכה שלום רב לכולכם, הורם יקרים ותלמידות חביבות! בשבוע שעבר התקיים ערב אמהות ובנות לכיתות ו'. הערב התקיים תחת הכותרת "כי נר מצווה ותורה אור". כהכנה לערב זה התבקשו הבנות לבחור אישה (אמא, שכנה, מורה....) ולשאול שאלה הקשורה לקיום מצוות ונשים ולצלם זאת. בתחילת הערב צפו האמהות והבנות בסרטונים שצלמו, בהמשך הערב למדו יחד בחברותא על משמעות התורה והמצוות בכלל והדלקת נרות שבת בפרט, ולסיום יצרו יחד קישוט לברכת הדלקת נרות. ערב זה היה מיוחד וממלא באמונה ובחיזוק הקשר של אם ובת לקראת שנת הבת מצוה. יישר כוח גדול למחנכות רון ואילה שהשקיעו רבות בהכנת ערב זה.
קרא עוד...
מידענוף פרשת וישלח שלום רב לכולכם, הורים יקרים ותלמידות חביבות! השבוע שעבר עלינו... פתחנו את השבוע בבוקר-כיתה בכיתות ד', הפעילויות והמשחקים עסקו בנושא 'חורף' והמרק שהכינו בכיתה חימם והוסיף לאוירה. במהלך השבוע עברו במרכז הלמידה על הרב והרבנית קאפח, כיתות שונות. הבנות לומדות בו על קורות חייהם המיוחדים, על יהדות תימן ועל מפעלי החיים החשובים של כל אחד מהם. השתדלנו להוסיף למרכז הלמידה אביזרים שונים שיכניסו את הבנות לאוירה המיוחדת. תודה רבה למורות שעזרו בהקמת המרכז.
קרא עוד...
הורים נכבדים, שלום רב! הנדון: מכשירי המדיה והסלולר אנו חיים בדור בו הטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק. התפתחות זו פותחת אפיקים ואופקים חדשים בעלי עוצמה רבה ביותר עם שימושים רבים אשר ללא חלק משירותים ושימושים אלו, כמעט ולא ניתן להתנהל בחיינו ביומיום.
קרא עוד...
מצאי בחומש דברים שמות רבים (צייני את הפרקים והפסוקים) של נהרות, נחלים ואתרים אשר בארץ ישראל מצויים. החידה היא הפעם לבנות היקרות וההורים ולבנות הזוכות יחולקו בע"ה בתחילת שנת תשע"ו פרסים. את התשובות יש לשלוח דרך אתר בי"ס (לחצו על הוסף הודעה) או להביא לביה"ס מיד בתחילת השנה.
קרא עוד...
קישורים לספרי קריאה און ליין
קרא עוד...
לחיזוק מיומנויות דו שיח והבנת הנשמע
קרא עוד...
להעשרת אוצר המילים
קרא עוד...
לכבוד שבוע הספר, הכינה קבוצת בנות מכיתה ח', בהדרכת מרים מויאל מדריכת התקשוב של ביה"ס, טריילר (קדימון) לספר "שלם יותר מלב שבור". הטריילר זכה במקום שני בתחרות הטריילרים הארצית!
קרא עוד...
השבוע, בשיעור מחשבים עסקנו בעניין יום השואה ובנות כיתות ח'2 הכינו כרזות בנושא.בכרזות, כל זוג ביטא באופן חזותי מסר מסויים או אמירה הקשורה לנושא, תוך חיפוש תמונות רלוונטיות באתרי האינטרנט ועריכתן בתוכנת powerpoint. העבודות מפורסמות באתר בי"ס, מוזמנים להיכנס ולראות!
קרא עוד...
ביום שני התקיים המפגש המסורתי של "עשה לך רב" לכיתות ג'- ח' עם הרב כץ, רב ביה"ס. הבנות מסרו לרב שאלות הקשורות לחג הפסח, שנערכו למצגת שהוצגה בעת המפגש ובמהלכו ענה להן בצורה מעניינת ומלמדת. המצגת מצורפת כאן.
קרא עוד...
מצורפת כאן מצגת החזרה למבחן. בהצלחה!
קרא עוד...
מידי שנה מקיים החמ"ד תחרות כתיבת סיפורים על רב השנה- כשהשנה הסיפורים סובבים סביב דמותו של הרב שאול ישראלי. נתברך בית ספרנו והזוכה בתחרות בעיר ירושלים הוא הסיפור שכתבה נעה הולצמן מכיתה ד'1, סיפור זה ייצג את המחוז. בתחרות הארצית. כל הכבוד, אנו גאים בך!!לקריאת הסיפור לחצו על 'קרא עוד'
קרא עוד...
בית ספרנו קבל תעודת הערכה על תוכנית בית ספרית בנושא השואה, תוכנית שיזמה המורה חיה וייס.
קרא עוד...
הודעות
מידענוף
אליפות הסייבר הישראלית
מושגים ביהדות
הכיתות שלנו
מקצועות לימוד
מדעים - המורה שרה
שיעור אנגלית כיתה ו
שלג תשע"ו
תרגיל מחוזי ללמידה מרחוק
תורת חיים ותוכנית חינוכית
רב בית הספר - הרב שמואל כ"ץ שליט"א
מרכז צמיחה
מפגש עם ספר
שקט! מצלמים
הענן החינוכי