יום ג', ו’ בתמוז תשע”ח
ראשית צמיחת גאולתנו

עם היציאה לחופשת פסח קיבלו הבנות חוברת עם 60 מושגים המגלים את האור והטוב הסובב אותנו ב- 70 שנות קיומה של המדינה. על הבנות ללמוד במהלך החופשה מושגים אלו, ובשבוע שחוזרים מחופשת פסח יתקיים שלב א' של החידון על המושגים.
קרא עוד...
 
מזל טוב לאביגיל הולצמן ולכיתה ו'1 על הזכיה בחידון חמיצר על מערכת הלב
תקנון מכשירי מדיה וסלולר

הורים נכבדים, שלום רב! הנדון: מכשירי המדיה והסלולר אנו חיים בדור בו הטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק. התפתחות זו פותחת אפיקים ואופקים חדשים בעלי עוצמה רבה ביותר עם שימושים רבים אשר ללא חלק משירותים ושימושים אלו, כמעט ולא ניתן להתנהל בחיינו ביומיום.
קרא עוד...
ספרי קריאה באנגלית

קישורים לספרי קריאה און ליין
קרא עוד...
סרטונים באנגלית לכיתה ז'

לחיזוק מיומנויות דו שיח והבנת הנשמע
קרא עוד...
סרטונים באנגלית לכיתה ד'

להעשרת אוצר המילים
קרא עוד...
יוצרים אנימציות בעקבות ספרים וסופרים ישראלים

תלמידות מכיתות ז-ח משתתפות בתחרות יצירת אנימציות על ספרים וסופרים ישראלים.מצורף סרטון קצר שהן יצרו כפרומו לסרטונים שלהם. צפיה מהנה :)
קרא עוד...
'עושות טוב לשם טוב'

השבוע זכינו לעשות טוב לשם שמים! בבית ספרנו התקיים ערב התרמה לעמותת זכרון מנחם. התרוממות הרוח, השמחה וגאוות היחידה ניכרו בכל פינה, הבנות והאמהות הרגישו כי מתקיים כאן משהו גדול ועוצמתי!
קרא עוד...
רישום לשנה"ל תשע"ט
פרפראות לחג הפסח

תלמידות כיתות ה-ו היקרות, " שואלים ודורשים בהגדה של פסח "... "בזכות נשים צדקניות נגאלו אבותינו ממצרים "לקראת חג הפסח הקרב ובא ברצוננו להכין הגדה מתובלת ברעיונות , פירושים ומדרשים נאים ולכן…
קרא עוד...
תרגיל מחוזי ללמידה בחירום

תלמידות יקרות,לכל שכבה יש משימה קצרה לביצוע ביום שלישי, י"ב אדר, בשעות אחה"צ בהצלחה :)
קרא עוד...
חומרי דלק כיתה ג'

היכרות עם חומרי הדלק
קרא עוד...
עבודות באומנות לקראת חנוכה

בנות כיתה א' הכינו מתקן לגפרורים,
קרא עוד...
התכנסות לתפילת רבים עקב המצב הבטחוני

ביום חמישי התקיימה תפילת רבים בעקבות המצב הבטחוני בכל בתי הספר של החמ"ד. גם אנחנו הצטרפנו והתכנסנו לתפילה ואמירת פרקי תהילים. הרגשנו שהבנות שותפות למציאות הקיימת ומתפללות מעומק הלב.
קרא עוד...
ז' בחשוון - תפילת הגשם

ביום שלישי, ז' חשוון, התכנסנו במגרש ביה"ס התפללנו וביקשנו גשמי ברכה. את התפילה הוביל הרב כץ, רב ביה"ס. הרגשנו את הכוח שבאחדותינו גדולות עם קטנות, כולנו נשאנו עיניים, בבקשה לשפע של הקב"ה.
קרא עוד...
פעילות ראשונה במסגרת הנושא השנתי "חסד - עושות טוב"

כמחצית מבנות ביה"ס יצאו להתנדבות וסיוע באריזות בארגון "יד אליעזר" וב"אבוקת אור".לאחר ראש השנה תצא המחצית השניה של בנות ביה"ס בע"ה. הבנות עבדו במרץ ובשמחה והרגישו סיפוק גדול.
קרא עוד...
מרכז למידה "בשביל השמיטה"

"בשביל השמיטה " הינו "מסע" מהשדה דרך השוק והסופרמרקט ועד למטבח. התלמידות צעדו מתחנה לתחנה עם התיק שקיבלו ולמדו בדרך חוויתית ומהנה על מצוות השמיטה. במרכז הלמידה היו משחקים,כרטיסיות הפעלה ודפי עבודה,עמדת מחשבים המציעה משחקי שמיטה וסרט על חקלאים "גבורי הכח".בסיום המסע התלמידות כתבו תעודת הוקרה לחקלאים גיבורי הכח השובתים ממלאכתם. חלק מהתעודות יועברו לחקלאים. התלמידות קבלו משחק רביעיות ומחזיק מפתחות למזכרת. מבקרים ואורחים מבחוץ וכן הצוות והתלמידות כתבו רשמים נלהבים בספר המבקרים. נסיים בברכה"במוצאי שביעית בן דוד בא"
קרא עוד...
פינת פרשת שבוע

בשעה טובה ומוצלחת אנו חונכים בקומת הכניסה את פינת פרשת השבוע. בפינה זו יופיעו מידי שבוע שם הפרשה וההפטרה, זמני כניסת השבת ויציאתה וכן חידות על תוכן הפרשה. תודה רבה לבנות כיתה ז' שסייעו בעיצוב הפינה.
קרא עוד...