יום ג', י’ בטבת תשע”ט
שלום רב לכולכם, הורים יקרים ותלמידות חביבות! תורת חיים חמדתנו... סיום פרשה בכיתה ח'- כיתות ח' חגגו יחד ביום שישי שעבר את סיום לימוד פרשת שמות. הן ערכו סעודה משותפת (גם לכבוד ר"ח), ופתרו יחד חידות מאתגרות על הפרשה. סיום פרשה בכיתה ב'- כיתות ב' חגגו היום את סיום לימוד פרשת חיי שרה. הבנות דנו מהם המידות הנלמדות ממעשיה של רבקה, כל תלמידה בחרה מידה אותה רוצה לאמץ ולאחר מכן הכינה צמיד ובו שילבה את המידה שבחרה.
קרא עוד...
ימים פתוחים לקראת רישום לשנה"ל תש"פ יתקיימו בימי שישי בתאריכים ו' טבת ובכ"ז טבת בין השעות 8:30-10:30. נשמח בבואכם!
קרא עוד...
לו"ז חודש טבת
הורים נכבדים, שלום רב! הנדון: מכשירי המדיה והסלולר אנו חיים בדור בו הטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק. התפתחות זו פותחת אפיקים ואופקים חדשים בעלי עוצמה רבה ביותר עם שימושים רבים אשר ללא חלק משירותים ושימושים אלו, כמעט ולא ניתן להתנהל בחיינו ביומיום.
קרא עוד...
קישורים לספרי קריאה און ליין
קרא עוד...
לחיזוק מיומנויות דו שיח והבנת הנשמע
קרא עוד...
להעשרת אוצר המילים
קרא עוד...
בנות כיתה א' הכינו מתקן לגפרורים,
קרא עוד...
ביום חמישי התקיימה תפילת רבים בעקבות המצב הבטחוני בכל בתי הספר של החמ"ד. גם אנחנו הצטרפנו והתכנסנו לתפילה ואמירת פרקי תהילים. הרגשנו שהבנות שותפות למציאות הקיימת ומתפללות מעומק הלב.
קרא עוד...
ביום שלישי, ז' חשוון, התכנסנו במגרש ביה"ס התפללנו וביקשנו גשמי ברכה. את התפילה הוביל הרב כץ, רב ביה"ס. הרגשנו את הכוח שבאחדותינו גדולות עם קטנות, כולנו נשאנו עיניים, בבקשה לשפע של הקב"ה.
קרא עוד...
בשעה טובה ומוצלחת אנו חונכים בקומת הכניסה את פינת פרשת השבוע. בפינה זו יופיעו מידי שבוע שם הפרשה וההפטרה, זמני כניסת השבת ויציאתה וכן חידות על תוכן הפרשה. תודה רבה לבנות כיתה ז' שסייעו בעיצוב הפינה.
קרא עוד...
מידענוף
הודעות
אליפות הסייבר הישראלית
מושגים ביהדות
הכיתות שלנו
מקצועות לימוד
תרגיל מחוזי ללמידה מרחוק
תורת חיים ותוכנית חינוכית
רב בית הספר - הרב שמואל כ"ץ שליט"א
מרכז צמיחה
מפגש עם ספר
שקט! מצלמים
ארכיון
הענן החינוכי