יום ב', יט’ בתמוז תשע”ט
תורת חיים חמדתנו... למידה במרחב- כיתות ב'-ד' התחילו השבוע ללמוד במרחב בפעם האחרונה לשנה זו. החודש נבחר הנושא "בין אדם לחברו". צוות המורות בנו את התחנות השונות בהן לומדות הבנות בקבוצות. התחנות מגוונות ונותנות אפשרות ללמוד בערוצי למידה שונים, כגון: צפייה בסרטון, הצגה, משחק, ניסוי ועוד.
קרא עוד...
לו"ז חודש סיוון
ברכות לבית ספרנו, על זכייתו בפרס קליטה מיטבית של מתמחים בהוראה. השבוע התקיים טקס הענקת תעודה ממנהל המחוז על זכיה זו.
קרא עוד...
הורי קהילת בית הספר, ה' עמכם, ימי החנוכה הבאים לקראתנו לשלום מהווים תחנה של עצירה ומחשבה, ימים של חידוד וליבון דרכנו החינוכית. בתוך ימי החורף הקרים והחשוכים אנו מעלים נקודות של אור, שטבעו הוא להיות "מוסיף והולך", וכל תוספת אורה מתווספת אל האור שכבר העלנו בימים הקודמים. בעקבות דרישה נחרצת שעלתה מההורים, דיונים בתוך הצוות החינוכי ודיונים משותפים עם ועד ההורים, הגענו להסכמה כוללת, ללכת למהלך שאנו כולנו תקוה שהוא יהיה מבחינת מוסיף והולך אצל בנותינו.
קרא עוד...
לחיזוק מיומנויות דו שיח והבנת הנשמע
קרא עוד...
להעשרת אוצר המילים
קרא עוד...
כחלק מתהליך החקר הנעשה מידי שנה בכתות ו, השנה ליווה את הבנות "הגן הבוטני".הבנות ערכו סיור מקדים בגן ושמעו הרצאה על הצמחים השונים.בהובלת המורה שרית יורב, הנביטו הבנות זרעים של צמחים נדירים הנמצאים בסכנת הכחדה בתנאים שונים.
קרא עוד...
כחלק מהנושא השנתי: "תורת חיים" למדו הבנות על דמויות השנה של החמ"ד, הר והרבנית נריה באמצעות מרכז הלמידה.
קרא עוד...
קרא עוד...
כיתות ג בחודש טבת למדו טכניקות מגוונות בנושא אומנות בשחור לבן. טכניקת מריחת פלסטלינה והדגשת חלקים כל תלמידה כרצונה.
קרא עוד...
בנות כיתה א' הכינו מתקן לגפרורים,
קרא עוד...
ביום שלישי, ז' חשוון, התכנסנו במגרש ביה"ס התפללנו וביקשנו גשמי ברכה. את התפילה הוביל הרב כץ, רב ביה"ס. הרגשנו את הכוח שבאחדותינו גדולות עם קטנות, כולנו נשאנו עיניים, בבקשה לשפע של הקב"ה.
קרא עוד...
בשעה טובה ומוצלחת אנו חונכים בקומת הכניסה את פינת פרשת השבוע. בפינה זו יופיעו מידי שבוע שם הפרשה וההפטרה, זמני כניסת השבת ויציאתה וכן חידות על תוכן הפרשה. תודה רבה לבנות כיתה ז' שסייעו בעיצוב הפינה.
קרא עוד...
מידענוף
הודעות
מושגים ביהדות
הכיתות שלנו
מקצועות לימוד
תרגיל מחוזי ללמידה מרחוק
תורת חיים ותוכנית חינוכית
רב בית הספר - הרב שמואל כ"ץ שליט"א
מרכז צמיחה
מפגש עם ספר
מדעים
שקט! מצלמים
ארכיון
הענן החינוכי