יום ה', יח’ באייר תשע”ו
10:31 (28/10/15)
.
 
 
שלום רב לכולכם, הורים יקרים ותלמידות חביבות!השבוע שעבר עלינו... "עם הספר"- השבוע התחיל 'שבוע הספר' הבית ספרי. התלמידות החלו בתהליך הדרכה וכתיבה של הספר ע"י המחנכות כבר מלפני פסח, וכעת שרואים תוצאות מרשימות אלה, הלב מתרחב. כל תלמידות ביה"ס כתבו ספרון לפי נושא כתתי (ילדים מספרים על עצמם, בעקבות עמותות חסד, יומן על דמות נשית ועוד...) בכיתות ז' הבנות חיברו שירים שנאגדו לחוברת, ובכיתות ח' כתבו 'סיפור קצר'. יישר כוח לכל המורות על העבודה המאומצת עם כל אחת ואחת. ומעל לכל המורה דקלה גבאי- רכזת עברית, שחשבה, הדריכה כיוונה והפיקה את כל התהליך, תודה רבה!! בנוסף הקדשנו השנה את שבוע הספר לזכרה של הסופרת רונית לוונשטיין, שתרמה רבות להגדלת מלאי ספרי הקריאה בציבור שלנו.
קרא עוד...
 
קרא עוד...
כאן כתובות ההוראות לביצוע המשימה
קרא עוד...
תלמידות יקרות, כאן נמצאים כל החומרים שתיעזרנה בהם במהלך השיעור. בהצלחה
קרא עוד...
פעילות לבנות כיתה ח'
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
רשימת ספרי הלימוד לכיתות א-ח ורשימת הספרים באנגלית לשנה"ל תשע"ו
קרא עוד...
הורים נכבדים, שלום רב! הנדון: מכשירי המדיה והסלולר אנו חיים בדור בו הטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק. התפתחות זו פותחת אפיקים ואופקים חדשים בעלי עוצמה רבה ביותר עם שימושים רבים אשר ללא חלק משירותים ושימושים אלו, כמעט ולא ניתן להתנהל בחיינו ביומיום.
קרא עוד...
קישורים לספרי קריאה און ליין
קרא עוד...
לחיזוק מיומנויות דו שיח והבנת הנשמע
קרא עוד...
להעשרת אוצר המילים
קרא עוד...
בנות כיתה א' הכינו מתקן לגפרורים,
קרא עוד...
ביום חמישי התקיימה תפילת רבים בעקבות המצב הבטחוני בכל בתי הספר של החמ"ד. גם אנחנו הצטרפנו והתכנסנו לתפילה ואמירת פרקי תהילים. הרגשנו שהבנות שותפות למציאות הקיימת ומתפללות מעומק הלב.
קרא עוד...
ביום שלישי, ז' חשוון, התכנסנו במגרש ביה"ס התפללנו וביקשנו גשמי ברכה. את התפילה הוביל הרב כץ, רב ביה"ס. הרגשנו את הכוח שבאחדותינו גדולות עם קטנות, כולנו נשאנו עיניים, בבקשה לשפע של הקב"ה.
קרא עוד...
כמחצית מבנות ביה"ס יצאו להתנדבות וסיוע באריזות בארגון "יד אליעזר" וב"אבוקת אור".לאחר ראש השנה תצא המחצית השניה של בנות ביה"ס בע"ה. הבנות עבדו במרץ ובשמחה והרגישו סיפוק גדול.
קרא עוד...
"בשביל השמיטה " הינו "מסע" מהשדה דרך השוק והסופרמרקט ועד למטבח. התלמידות צעדו מתחנה לתחנה עם התיק שקיבלו ולמדו בדרך חוויתית ומהנה על מצוות השמיטה. במרכז הלמידה היו משחקים,כרטיסיות הפעלה ודפי עבודה,עמדת מחשבים המציעה משחקי שמיטה וסרט על חקלאים "גבורי הכח".בסיום המסע התלמידות כתבו תעודת הוקרה לחקלאים גיבורי הכח השובתים ממלאכתם. חלק מהתעודות יועברו לחקלאים. התלמידות קבלו משחק רביעיות ומחזיק מפתחות למזכרת. מבקרים ואורחים מבחוץ וכן הצוות והתלמידות כתבו רשמים נלהבים בספר המבקרים. נסיים בברכה"במוצאי שביעית בן דוד בא"
קרא עוד...
בשעה טובה ומוצלחת אנו חונכים בקומת הכניסה את פינת פרשת השבוע. בפינה זו יופיעו מידי שבוע שם הפרשה וההפטרה, זמני כניסת השבת ויציאתה וכן חידות על תוכן הפרשה. תודה רבה לבנות כיתה ז' שסייעו בעיצוב הפינה.
קרא עוד...
מושגים ביהדות
הכיתות שלנו
מקצועות לימוד
מידענוף
יש שואלין - פרויקט על ההגדה לכיתות ח
שיעור אנגלית כיתה ו
שלג תשע"ו
תרגיל מחוזי ללמידה מרחוק
הודעות
תורת חיים ותוכנית חינוכית
רב בית הספר - הרב שמואל כ"ץ שליט"א
מרכז צמיחה
מפגש עם ספר
שקט! מצלמים
הענן החינוכי


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום|