יום ג', יב’ בכסלו תשע”ט.
 
שלום רב לכולכם, הורים יקרים ותלמידות חביבות! תורת חיים חמדתנו... סיום פרשה בכיתה ח'- כיתות ח' חגגו יחד ביום שישי שעבר את סיום לימוד פרשת שמות. הן ערכו סעודה משותפת (גם לכבוד ר"ח), ופתרו יחד חידות מאתגרות על הפרשה. סיום פרשה בכיתה ב'- כיתות ב' חגגו היום את סיום לימוד פרשת חיי שרה. הבנות דנו מהם המידות הנלמדות ממעשיה של רבקה, כל תלמידה בחרה מידה אותה רוצה לאמץ ולאחר מכן הכינה צמיד ובו שילבה את המידה שבחרה.
קרא עוד...
 
תורת חיים חמדתנו... סיום פרשת דברים לכבוד סיום פרשת דברים הכינו שתי בנות מכיתה ו'1 'חדר בריחה' לכיתתן על הפרשה. יישר כוח גדול! שבוע חשבון- "תורת המספרים" השבוע התקיים בביה"ס שבוע חשבון, שעסק בנושא: "מספרים בתורה", בהתאמה לנושא השנתי שלנו "תורת חיים". כל כיתה חוותה והתנסתה השבוע במספר פעילויות הקשורות למספרים בתורה: בינגו-מקומות בתורה בהם מוזכרים מספרים, סולמות וחבלים, שנה מעוברת, גימטריה, הסוד שבדילוגים, פיצוחים- חידות מתמטיות מהתורה, משחק סודוקו "תורה נמשלה", אומדן "נזיד עדשים", "נצמדים לתנ"ך" ועוד. כל ילדה קיבלה צ'ופר, הקשור גם הוא לנושא.מאמצים רבים הושקעו בהכנת הפעילויות, ועל כך תודה לכל צוות המורות לחשבון, ולרכזת מיכל פישר שניצחה על כל המלאכה. רוב הפעילויות הועברו ע"י בנות כיתה ח', בצורה מדהימה עם הרבה סבלנות לתלמידות. תודה רבה להן! בשבוע זה היתה לתלמידות ההזדמנות ללמוד דברים חדשים, לגלות פנים אחרות של המקצוע, להחכים ולהנות!
קרא עוד...
תורת חיים חמדתנו... סיום פרשת ויקרא לכבוד סיום פרשת ויקרא בכיתה ד' העביר הרב שיינטופ שיחה מלווה במצגת על מעלת עבודת הקורבנות.
קרא עוד...
רישום לשנה"ל תשע"ט
מזל טוב לאביגיל הולצמן ולכיתה ו'1 על הזכיה בחידון חמיצר על מערכת הלב
הורים נכבדים, שלום רב! הנדון: מכשירי המדיה והסלולר אנו חיים בדור בו הטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק. התפתחות זו פותחת אפיקים ואופקים חדשים בעלי עוצמה רבה ביותר עם שימושים רבים אשר ללא חלק משירותים ושימושים אלו, כמעט ולא ניתן להתנהל בחיינו ביומיום.
קרא עוד...
קישורים לספרי קריאה און ליין
קרא עוד...
לחיזוק מיומנויות דו שיח והבנת הנשמע
קרא עוד...
להעשרת אוצר המילים
קרא עוד...
תלמידות כיתות ה-ו היקרות, " שואלים ודורשים בהגדה של פסח "... "בזכות נשים צדקניות נגאלו אבותינו ממצרים "לקראת חג הפסח הקרב ובא ברצוננו להכין הגדה מתובלת ברעיונות , פירושים ומדרשים נאים ולכן…
קרא עוד...
תלמידות יקרות,לכל שכבה יש משימה קצרה לביצוע ביום שלישי, י"ב אדר, בשעות אחה"צ בהצלחה :)
קרא עוד...
היכרות עם חומרי הדלק
קרא עוד...
בנות כיתה א' הכינו מתקן לגפרורים,
קרא עוד...
ביום חמישי התקיימה תפילת רבים בעקבות המצב הבטחוני בכל בתי הספר של החמ"ד. גם אנחנו הצטרפנו והתכנסנו לתפילה ואמירת פרקי תהילים. הרגשנו שהבנות שותפות למציאות הקיימת ומתפללות מעומק הלב.
קרא עוד...
ביום שלישי, ז' חשוון, התכנסנו במגרש ביה"ס התפללנו וביקשנו גשמי ברכה. את התפילה הוביל הרב כץ, רב ביה"ס. הרגשנו את הכוח שבאחדותינו גדולות עם קטנות, כולנו נשאנו עיניים, בבקשה לשפע של הקב"ה.
קרא עוד...
כמחצית מבנות ביה"ס יצאו להתנדבות וסיוע באריזות בארגון "יד אליעזר" וב"אבוקת אור".לאחר ראש השנה תצא המחצית השניה של בנות ביה"ס בע"ה. הבנות עבדו במרץ ובשמחה והרגישו סיפוק גדול.
קרא עוד...
"בשביל השמיטה " הינו "מסע" מהשדה דרך השוק והסופרמרקט ועד למטבח. התלמידות צעדו מתחנה לתחנה עם התיק שקיבלו ולמדו בדרך חוויתית ומהנה על מצוות השמיטה. במרכז הלמידה היו משחקים,כרטיסיות הפעלה ודפי עבודה,עמדת מחשבים המציעה משחקי שמיטה וסרט על חקלאים "גבורי הכח".בסיום המסע התלמידות כתבו תעודת הוקרה לחקלאים גיבורי הכח השובתים ממלאכתם. חלק מהתעודות יועברו לחקלאים. התלמידות קבלו משחק רביעיות ומחזיק מפתחות למזכרת. מבקרים ואורחים מבחוץ וכן הצוות והתלמידות כתבו רשמים נלהבים בספר המבקרים. נסיים בברכה"במוצאי שביעית בן דוד בא"
קרא עוד...
בשעה טובה ומוצלחת אנו חונכים בקומת הכניסה את פינת פרשת השבוע. בפינה זו יופיעו מידי שבוע שם הפרשה וההפטרה, זמני כניסת השבת ויציאתה וכן חידות על תוכן הפרשה. תודה רבה לבנות כיתה ז' שסייעו בעיצוב הפינה.
קרא עוד...
מידענוף
הודעות
אליפות הסייבר הישראלית
מושגים ביהדות
הכיתות שלנו
מקצועות לימוד
מדעים - המורה שרה
שיעור אנגלית כיתה ו
שלג תשע"ו
תרגיל מחוזי ללמידה מרחוק
תורת חיים ותוכנית חינוכית
רב בית הספר - הרב שמואל כ"ץ שליט"א
מרכז צמיחה
מפגש עם ספר
שקט! מצלמים
הענן החינוכי