יום ג', ל’ בתשרי תשע”ו
 
חוג פרי שיתוף פעולה של המחלקה מדע וטכנולוגיה במינהל חינוך ירושלים לבין מרכז אדמונד ולילי ספרא למדעי המוח באוניברסיטה העברית בגבעת רם בירושלים
קרא עוד...
 
 
 
מידענוף פרשת האזינו – חג סוכות שלום רב לכולכם, הורים יקרים ותלמידות חביבות! בין כסה לעשור... בימים שבין ראש השנה ליום כיפור השתדלו המורות ללמד על ענייני דיומא, כל כיתה לפי רמתה, ולפי הנושאים המתאימים בתוכנית הלימודים. חוץ מלימוד התקיימו בכיתות השונות פעילויות המעוררות את הנשמה. ביום שישי, ה' בתשרי התקיימה בכיתות ה' פעילות של "שירה בצוותא" - שירי נשמה והתעוררות לקראת יוהכ"פ. בית המדרש באולפנית עסק בנושא של הקהל. גם בשאר הכיתות עסקו במהלך השבוע בנושא זה, בפרטי המצווה והלכותיה, וכן בייחודיות המצווה במוצאי שמיטה. כמידי שנה בימי התשובה התארחו בנות שכבת ז' בבית הרב כ"ץ, ובנות שכבת ח' בבית הרב לוונטהל, להתחזקות לקראת יום הכיפורים. תודה רבה לרבנים ששמחים תמיד עם בוא הבנות. ביום שני יצאו החצי השני של ביה"ס להתנדבות. כיתות א'- ה' יצאו להתנדב בהכנת שקיות ממתקים ב'אבוקת אור', וכיתות ו'- ח' יצאו לארוז חבילות מזון לחגים ביד אליעזר. יישר כוח רכזת החברתית רפאלה ליבוביץ על ארגון ימים אלו.
קרא עוד...
הורים יקרים ותלמידות חביבות! בתפילת מוסף של ר"ה מתפלל ומבקש שליח הציבור "היה נא מצליח דרכי...", גם אנו, צוות בית הספר, מתפללים לריבונו של עולם בעמדנו בפתחה של שנת התשע"ו, כי ייתן ברכה במעשה ידנו ויצליח את דרכנו וחלילה לא תבוא תקלה לידינו בשליחות החשובה של חינוך בנות ישראל. ראש השנה מתקרב והזמן ללמידה היה קצר, על כן בשבוע זה השתדלו המורות להקדיש את עיקר הלימוד לענייני החג. ברוך ה' החלה שגרת למידה, בכל הכיתות דברו על תקנון ביה"ס ובנוסף שלחנו אותו עם הבנות כדי שגם אתם ההורים תהיו שותפים בשמירת התקנון, הורה שלא החזיר את התקנון חתום, בבקשה להזדרז.
קרא עוד...
חופשת ראש השנה: ראשון- שלישי, כ"ט אלול- ב' תשרי (13-15/9) צום גדליה: יום רביעי ג' תשרי (16/9) - מסיימים ב- 12:45. חופשת יום כיפורים: שלישי- רביעי, ט'- י' תשרי (22-23/9) חופשת סוכות: ראשון- שלישי, י"ד- כ"ג תשרי (27/9-6/10).
קרא עוד...
פעילות לבנות כיתה ח'
קרא עוד...
רשימת ספרי הלימוד לכיתות א-ח ורשימת הספרים באנגלית לשנה"ל תשע"ו
קרא עוד...
הורים נכבדים, שלום רב! הנדון: מכשירי המדיה והסלולר אנו חיים בדור בו הטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק. התפתחות זו פותחת אפיקים ואופקים חדשים בעלי עוצמה רבה ביותר עם שימושים רבים אשר ללא חלק משירותים ושימושים אלו, כמעט ולא ניתן להתנהל בחיינו ביומיום.
קרא עוד...
קישורים לספרי קריאה און ליין
קרא עוד...
לחיזוק מיומנויות דו שיח והבנת הנשמע
קרא עוד...
להעשרת אוצר המילים
קרא עוד...
כמחצית מבנות ביה"ס יצאו להתנדבות וסיוע באריזות בארגון "יד אליעזר" וב"אבוקת אור".לאחר ראש השנה תצא המחצית השניה של בנות ביה"ס בע"ה. הבנות עבדו במרץ ובשמחה והרגישו סיפוק גדול.
קרא עוד...
"בשביל השמיטה " הינו "מסע" מהשדה דרך השוק והסופרמרקט ועד למטבח. התלמידות צעדו מתחנה לתחנה עם התיק שקיבלו ולמדו בדרך חוויתית ומהנה על מצוות השמיטה. במרכז הלמידה היו משחקים,כרטיסיות הפעלה ודפי עבודה,עמדת מחשבים המציעה משחקי שמיטה וסרט על חקלאים "גבורי הכח".בסיום המסע התלמידות כתבו תעודת הוקרה לחקלאים גיבורי הכח השובתים ממלאכתם. חלק מהתעודות יועברו לחקלאים. התלמידות קבלו משחק רביעיות ומחזיק מפתחות למזכרת. מבקרים ואורחים מבחוץ וכן הצוות והתלמידות כתבו רשמים נלהבים בספר המבקרים. נסיים בברכה"במוצאי שביעית בן דוד בא"
קרא עוד...
בשעה טובה ומוצלחת אנו חונכים בקומת הכניסה את פינת פרשת השבוע. בפינה זו יופיעו מידי שבוע שם הפרשה וההפטרה, זמני כניסת השבת ויציאתה וכן חידות על תוכן הפרשה. תודה רבה לבנות כיתה ז' שסייעו בעיצוב הפינה.
קרא עוד...
מושגים ביהדות
הכיתות שלנו
מקצועות לימוד
שלג תשע"ה
מידענוף
הודעות
תרגיל למידה מרחוק בשעת חרום
תורת חיים ותוכנית חינוכית
רב בית הספר - הרב שמואל כ"ץ שליט"א
מרכז צמיחה
מפגש עם ספר
שקט! מצלמים
הענן החינוכי
חיפוש באתר