יום ו', ח’ באדר תשע”ה.
 
 
 
צפו בסרטון המצורף וענו על השאלות
קרא עוד...
צפו בסרטון המצורף וענו על השאלות
קרא עוד...
צפי בסרטון המצורף ועני על השאלות
קרא עוד...
צפי בסרטון המצורף ועני על השאלות
קרא עוד...
צפי בסרטון הבא ועני על השאלות:
קרא עוד...
צפי בסרטון הבא ועני על השאלות:
קרא עוד...
צפי בסרטון ועני על השאלות:
קרא עוד...
צפי בסרטון ועני על השאלות:
קרא עוד...
מיזם מיוחד המלווה את שיעורי ההלכה ומשלים את נושא התפילה הנלמד מתוך הספר "פניני הלכה". הברכות שאנו מברכים בכל הזדמנות הם הדרך שלנו "להגיב" באופן אמוני המקשר כל דבר לקב"ה המשפיע את ברכתו ל כל דבר במציאות. כל בת קיבלה ברכה עליה היא כותבת את התנאים המחייבים אותנו בברכה זו, משייכת אותה לתחום התגובה - שבח\הודאה\מצווה וכו', מסבירה את תוכנה של הברכה ומסיימת בשאלה פנימית "כיצד הברכה הזו מקרבת אותי יותר לקב"ה"? אנו מתפללים שה' יעזור לנו לסיים את המשימה ונכרוך את הכל בחוברת אחת המעמיקה בנו את היחס לברכות שאנו מוציאים מפינו ולמה שה' משפיע עלינו.
ביום רביעי כב' שבט ציינו בביה"ס את יום גוש קטיף. בכל כתה שוחחו והזכירו את הגוש הפורח והמצליח ואת שמות היישובים. כיתות ב'-ד' צפו בסרט "חול בגרביים". הקמנו פינה כשהנושא הוא השרשרת האנושית. בעז"ה, באחדות ובשילוב ידיים ניטע ונקיים ישובים רבים וביניהם ישובי גוש קטיף.
קרא עוד...
ביום שישי האחרון ציינו את סיום מחצית א'. התחלנו את היום בכינוס כללי, שמענו דברים מפי המנהלת ומרב ביה"ס, לאחר מכן נהנינו מקטעי נגינה של בנות החוגים ולבסוף מקטע קומי של בנות האולפנית המשתייכות לאשכול דרמה. לאחר ההפסקה חולקו התעודות לתלמידות
קרא עוד...
"בשביל השמיטה " הינו "מסע" מהשדה דרך השוק והסופרמרקט ועד למטבח. התלמידות צעדו מתחנה לתחנה עם התיק שקיבלו ולמדו בדרך חוויתית ומהנה על מצוות השמיטה. במרכז הלמידה היו משחקים,כרטיסיות הפעלה ודפי עבודה,עמדת מחשבים המציעה משחקי שמיטה וסרט על חקלאים "גבורי הכח".בסיום המסע התלמידות כתבו תעודת הוקרה לחקלאים גיבורי הכח השובתים ממלאכתם. חלק מהתעודות יועברו לחקלאים. התלמידות קבלו משחק רביעיות ומחזיק מפתחות למזכרת. מבקרים ואורחים מבחוץ וכן הצוות והתלמידות כתבו רשמים נלהבים בספר המבקרים. נסיים בברכה"במוצאי שביעית בן דוד בא"
קרא עוד...
בשעה טובה ומוצלחת אנו חונכים בקומת הכניסה את פינת פרשת השבוע. בפינה זו יופיעו מידי שבוע שם הפרשה וההפטרה, זמני כניסת השבת ויציאתה וכן חידות על תוכן הפרשה. תודה רבה לבנות כיתה ז' שסייעו בעיצוב הפינה.
קרא עוד...
ביום חמישי האחרון ביקרו בנות כיתה ה' במוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים. הבנות השתתפו בפעילויות שונות בנושא החלל ומערכת השמש, התנסו בבניית מטוסים ושיגורם וכן נהנו משיטוט חופשי במוזיאון המעניין.
קרא עוד...
פעם בשנה מתקיים "יום חשבון" שמטרתו להפעיל את כל תלמידות ביה"ס בפעילויות הקשורות בחשבון, בצורה חווייתית. השנה, שנת שמיטה, התמקדנו בספרה '7' והפעילויות סבבו סביב מספר זה.
קרא עוד...
הכיתות שלנו
מקצועות לימוד
שלג תשע"ה
מידענוף
הודעות
תרגיל למידה מרחוק בשעת חרום
וציויתי את ברכתי - פרוייקט תורני של כיתות ז'
תורת חיים ותוכנית חינוכית
רב בית הספר - הרב שמואל כ"ץ שליט"א
מרכז צמיחה
מושגים ביהדות
מפגש עם ספר
שקט! מצלמים
הענן החינוכי
חיפוש באתר