יום ו', כ’ באלול תשע”ה
00:08 (12/07/15)
.
 
 
 
רשימת ספרי הלימוד לכיתות א-ח ורשימת הספרים באנגלית לשנה"ל תשע"ו
קרא עוד...
מצאי בחומש דברים שמות רבים (צייני את הפרקים והפסוקים) של נהרות, נחלים ואתרים אשר בארץ ישראל מצויים. החידה היא הפעם לבנות היקרות וההורים ולבנות הזוכות יחולקו בע"ה בתחילת שנת תשע"ו פרסים. את התשובות יש לשלוח דרך אתר בי"ס (לחצו על הוסף הודעה) או להביא לביה"ס מיד בתחילת השנה.
קרא עוד...
קישורים לספרי קריאה און ליין
קרא עוד...
לחיזוק מיומנויות דו שיח והבנת הנשמע
קרא עוד...
להעשרת אוצר המילים
קרא עוד...
ביום רביעי האחרון התקיים קונצרט סיום של חוגי המוזיקה השונים. בקונצרט השתתפו בנות מכיתות ג'-ח' אשר ניגנו על כלים שונים ומגוונים. תודה רבה למורות למוזיקה על אירגון הקונצרט ועל ההשקעה לאורך השנה.
קרא עוד...
ביום חמישי האחרון ציינו את ראש חודש תמוז. היום התחיל בתפילת ראש חודש משותפת של שכבות ה'-ח' והמשיך בטקס ראש חודש לבנות שכבות א'-ד' בהשתתפות בנות כיתה ד'2. נושא הטקס היה "ואהבת לרעך כמוך". הבנות הציגו מצוות וסיטואציות שונות הקשורות לנושא זה ונובעות ממנו כמו "לא תעמוד על דם רעך" וכיבוד הורים. בהמשך הבנות רקדו לצלילי השיר "ואהבת לרעך כמוך" ולבסוף לימדו את הבנות את השיר "אהבת ישראל בנשמה". הטקס היה יפה ולימד אותנו דברים חשובים. כל הכבוד לבנות כיתה ד'2 על שיתוף הפעולה ועבודת הצוות וכמובן למחנכת הודיה זיתוני שניצחה על המלאכה.
קרא עוד...
בנות שכבת ג' יצאו לטיול יומי בסטף ונהנו מאוד.
קרא עוד...
ביום ראשון שעבר, נערך ערב אימהות ובנות שעסק בהפרשת חלה. במהלך הערב האמהות והבנות הכינו בצק חלה, ותוך כדי שהוא תפח הן נהנו מהופעה של הסטנדפיסטית ....... ולאחר מכן נערכה הפרשת חלה ועיצוב הבצק. תודה למורות על אירגון הערב המהנה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום חמישי האחרון ציינו את פתיחת חודש סיוון בטקס שנערך על ידי כיתה ג'1. נושא הטקס היה "תורת חיים". במרכז הטקס עמדו קטעים נבחרים מספר שמות, אותו למדו בנות כיתה ג' השנה, וסביבם הבנות הציגו כיצד הם קשורים לחייהן באמצעות סרטונים, קטעי משחק ו
קרא עוד...
ביום ראשון האחרון ציינו בבית הספר את יום ירושלים. התחלנו את היום בתפילה חגיגית ומיוחדת ולאחר מכן כל כיתה אכלה יחד ארוחת בוקר משותפת. לסיום, הבנות נהנו מפעילות חוויתית בנושא היום שכללה חידונים, שירים וסיפורים על ירושלים.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום שישי שעבר נערכה בשעה טובה ומוצלחת מסיבת קבלת החומש בכיתות א'. הבנות התכוננו רבות למסיבה, למדו על החומש והכינו שירים וריקודים בנושא. בסוף המסיבה, לאחר קבלת החומש מידי הרב כץ, הבנות קראו את הפסוקים הראשונים בספר בראשית. תודה רבה למורה שירה טרבלסי על הכנת הבנות להופעה וכן לטליה הרוש ושירה הרטמן על קטעי הנגינה. מי ייתן והבנות המקסימות ייזכו לקיים את הפסוק "והגית בו יומם וליל".
קרא עוד...
ביום רביעי האחרון התקיים כנס "מרוץ הצבי" הארצי. כנס זה סיכם למעשה את תוכנית "עופרים" לשנה זו. בכל שנה נבחר נושא עליו תלמידי החמ"ד כותבים סיפור. הנושא השנה היה הרב שאול ישראלי. מבית ספרנו השתתפו שלוש בנות ולגמר עלתה נועה הולצמן מכיתה ד'1 שכתבה את הסיפור "לא נכנע"- כל הכבוד!
קרא עוד...
"בשביל השמיטה " הינו "מסע" מהשדה דרך השוק והסופרמרקט ועד למטבח. התלמידות צעדו מתחנה לתחנה עם התיק שקיבלו ולמדו בדרך חוויתית ומהנה על מצוות השמיטה. במרכז הלמידה היו משחקים,כרטיסיות הפעלה ודפי עבודה,עמדת מחשבים המציעה משחקי שמיטה וסרט על חקלאים "גבורי הכח".בסיום המסע התלמידות כתבו תעודת הוקרה לחקלאים גיבורי הכח השובתים ממלאכתם. חלק מהתעודות יועברו לחקלאים. התלמידות קבלו משחק רביעיות ומחזיק מפתחות למזכרת. מבקרים ואורחים מבחוץ וכן הצוות והתלמידות כתבו רשמים נלהבים בספר המבקרים. נסיים בברכה"במוצאי שביעית בן דוד בא"
קרא עוד...
בשעה טובה ומוצלחת אנו חונכים בקומת הכניסה את פינת פרשת השבוע. בפינה זו יופיעו מידי שבוע שם הפרשה וההפטרה, זמני כניסת השבת ויציאתה וכן חידות על תוכן הפרשה. תודה רבה לבנות כיתה ז' שסייעו בעיצוב הפינה.
קרא עוד...
מושגים ביהדות
הכיתות שלנו
מקצועות לימוד
שלג תשע"ה
מידענוף
הודעות
תרגיל למידה מרחוק בשעת חרום
מדעים - אנרגיה
וציויתי את ברכתי - פרוייקט תורני של כיתות ז'
תורת חיים ותוכנית חינוכית
רב בית הספר - הרב שמואל כ"ץ שליט"א
מרכז צמיחה
מפגש עם ספר
שקט! מצלמים
הענן החינוכי
חיפוש באתר