יום ו', י’ בשבט תשע”ה.
 
 
שלום רב לכולכם, הורים יקרים ותלמידות חביבות! השבוע התמלאנו בחוויות סביב נושא השמיטה. מרכז הלמידה 'בשביל השמיטה', ממלא את חלל בית הספר ואותנו באווירת שדות, כרמים, פירות ואדמה. במהלך השבוע למדו וסכמו בעזרתו את נושא השמיטה הכיתות הנמוכות, בשבוע הבא, בעז"ה, יעברו בשביליו גם הכיתות הגבוהות. המרכז יעמוד עד יום שלישי, הורים הרוצים לבוא ולהתרשם מהאווירה המיוחדת, מוזמנים בשמחה.
קרא עוד...
 
מיזם מיוחד המלווה את שיעורי ההלכה ומשלים את נושא התפילה הנלמד מתוך הספר "פניני הלכה". הברכות שאנו מברכים בכל הזדמנות הם הדרך שלנו "להגיב" באופן אמוני המקשר כל דבר לקב"ה המשפיע את ברכתו ל כל דבר במציאות. כל בת קיבלה ברכה עליה היא כותבת את התנאים המחייבים אותנו בברכה זו, משייכת אותה לתחום התגובה - שבח\הודאה\מצווה וכו', מסבירה את תוכנה של הברכה ומסיימת בשאלה פנימית "כיצד הברכה הזו מקרבת אותי יותר לקב"ה"? אנו מתפללים שה' יעזור לנו לסיים את המשימה ונכרוך את הכל בחוברת אחת המעמיקה בנו את היחס לברכות שאנו מוציאים מפינו ולמה שה' משפיע עלינו.
בשעה טובה ומוצלחת אנו חונכים בקומת הכניסה את פינת פרשת השבוע. בפינה זו יופיעו מידי שבוע שם הפרשה וההפטרה, זמני כניסת השבת ויציאתה וכן חידות על תוכן הפרשה. תודה רבה לבנות כיתה ז' שסייעו בעיצוב הפינה.
קרא עוד...
ביום חמישי האחרון ביקרו בנות כיתה ה' במוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים. הבנות השתתפו בפעילויות שונות בנושא החלל ומערכת השמש, התנסו בבניית מטוסים ושיגורם וכן נהנו משיטוט חופשי במוזיאון המעניין.
קרא עוד...
קרא עוד...
פעם בשנה מתקיים "יום חשבון" שמטרתו להפעיל את כל תלמידות ביה"ס בפעילויות הקשורות בחשבון, בצורה חווייתית. השנה, שנת שמיטה, התמקדנו בספרה '7' והפעילויות סבבו סביב מספר זה.
קרא עוד...
ביום ראשון השבוע, בנות כיתה ד'1 ערכו מופע פתיחת חודש בנושא "מאורעות חודש כסלו". בעזרת ריקודים, דקלומים ומצגת הציגו הבנות את מאורעות החודש וביניהם חג הגאולה של חסידי חב"ד, הקמת המושבה גדרה, תחילת שאילת גשמים בחו"ל, פריחת הנרקיסים והכלניות, ההצבעה באו"ם על חלוקת ארץ ישראל וכמובן חג החנוכה והביעו תקווה שהחודש החדש יהיה חודש טוב, מלא אור ושמחה ובשורות טובות.
קרא עוד...
במסגרת שיעורי מדעים אנו עוסקות בשלבי תהליך החקר המדעי.כיתות ה-ו הכינו עבודות חקר במדעים בשבוע האחרון ואף ערכו ניסויים שהמציאו בעצמן!!יישר כוח לתלמידות על שיתוף הפעולה והעמידה במשימה המאתגרת!תודה רבה למירית בת השרות, שצילמה.שרית יורב
קרא עוד...
לפני כשבועיים ציינו את יום הבטיחות בדרכים הארצי. שכבות ה'-ו' העבירו פעילויות והצגות בנושא לשכבות א'-ד', בנות שכבה ז' הכינו כרזות שנשאו ססמאות ואיורים בנושא הזהירות בדרכים והציגו אותן בלובי ובין בנות שכבה ח' נערכה תחרות עוגות בנושא.
קרא עוד...
הכיתות שלנו
מקצועות לימוד
מידענוף
הודעות
וציויתי את ברכתי - פרוייקט תורני של כיתות ז'
תורת חיים ותוכנית חינוכית
רב בית הספר - הרב שמואל כ"ץ שליט"א
מרכז צמיחה
מושגים ביהדות
מפגש עם ספר
שקט! מצלמים
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר